Profesionální LED-fotonová terapie

Profesionální LED-fotonová terapie přístrojem Omega PDT. Při fotonové terapii proniká světlo do těla jako proud energie ve formě fotonů. Je vědecky prokázáno, že různé vlnové délky světla mají za následek specifické účinky při péči o pleť. Studie ověřily reálný pozitivní terapeutický přínos pro živé tkáně a organismy na buněčné úrovni.

LED fotonová terapie může být využívána na omlazení pleti i úlevu od bolesti. Zvyšuje průtok krve, podporuje hojení ran, stimuluje produkci kolagenu a elastinu. Může být používána k ošetření akné v mírném i pokročilém stádiu a k úlevě bolesti po různých typech ošetření. Stimuluje a aktivuje metabolismus kožních buněk. Snižuje drsnost pleti a velikost pórů. Pomáhá při snižování produkce melaninu (hnědé skvrny). Redukuje jemné vrásky a linky. Je účinná jako následná péče po ošetření laserem, či ošetření použitím jehel. Je něžná, bezbolestná, neinvazivní a extrémně efektivní.

Název služby Cena
20 min 350,-

V případě rozmanité barevnosti pleti, většího množství akné či jiné, doporučujeme delší čas strávený pod LED lampou (na základě času se zvyšuje i cena).