Kosmetika

LARENS je moderní a specializovaná značka kosmoceutik, orientovaných na boj proti stárnutí a kožním problémům. Jedná se o zdroj přírodních peptidů, nazývaný též "budoucností kosmetologie". Přítomnost více než 70 aktivních látek, včetně biologicky aktivního kolagenu, ektoinu, kyseliny hyalurované, aminokyselin, přírodních vitamínů, výtažků, olejů a NUTRIVI vody, která účinně přenáší aktivní látky do hloubky kůže, představuje bezpečnou, neinvazivní, ale stejně účinnou alternativu k botoxu, výplňkovým injekcím a zákrokům estetické chirurgie.

Kosmetické ošetření Larens Professional zahrnuje: povrchové čistění, enzymatický peeling, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, zapracování séra, aplikace biopeptide coctail, masáž obličeje, maska, oční sérum, závarečná péče (krém, biopeptidový sprej), profesionální fotonová terapie (20min).

Název služby Cena
LARENS Professional 1100,-
Hloubkové číštění pleti 700,-
Chemický peeling 1100,-
Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí 500,-
Úprava a vyměření obočí 200,-
Barvení obočí 200,-

Kromě účinků proti stárnutí jsou kosmeceutika LARENS určena pro problematickou pleť se sklonem k alergiím, pleť s atopickou dermatitidou nebo psoriázou a pleť namáhanou vlivy nepříznivého vnějšího prostředí. Mezi účinky přípravků patří zvýšení hustoty kůže, nasycení kůže bílkovinou (kolagenem), výrazné vyhlazení, zmenšení vrásek, efekt liftingu a ultrahydratační účinek. Biopeptide Complex - velmi účinný prostředek ve zpomalování procesu stárnutí. Je řešením pro ochablou pokožku, lámavé nehty i vlasy bez lesku. Liposomal Collagen Complex - první kombinace přírodních peptidů a aminokyselin rybího kolagenu na světě. Kontraindikace: alergie na bílkoviny z ryb.