Kosmetika

LARENS je moderní a specializovaná značka kosmoceutik, orientovaných na boj proti stárnutí a kožním problémům. Jedná se o zdroj přírodních peptidů, nazývaný též "budoucností kosmetologie". Přítomnost více než 70 aktivních látek, včetně biologicky aktivního kolagenu, ektoinu, kyseliny hyalurované, aminokyselin, přírodních vitamínů, výtažků, olejů a NUTRIVI vody, která účinně přenáší aktivní látky do hloubky kůže, představuje bezpečnou, neinvazivní, ale stejně účinnou alternativu k botoxu, výplňkovým injekcím a zákrokům estetické chirurgie.

Kosmetické ošetření Larens Professional zahrnuje: povrchové čistění, enzymatický peeling, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, zapracování séra, aplikace biopeptide coctail, masáž obličeje, maska, oční sérum, závarečná péče (krém, biopeptidový sprej)

Název služby Cena
LARENS Professional 900,-
Hloubkové číštění pleti 500,-
Hluboký chemický peeling 1000,-
Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí 300,-
Úprava a vyměření obočí 150,-
Barvení obočí 150,-

Petra Chelíková

Kromě účinků proti stárnutí jsou kosmeceutika LARENS určena pro problematickou pleť se sklonem k alergiím, pleť s atopickou dermatitidou nebo psoriázou a pleť namáhanou vlivy nepříznivého vnějšího prostředí. Mezi účinky přípravků patří zvýšení hustoty kůže, nasycení kůže bílkovinou (kolagenem), výrazné vyhlazení, zmenšení vrásek, efekt liftingu a ultrahydratační účinek. Biopeptide Complex - velmi účinný prostředek ve zpomalování procesu stárnutí. Je řešením pro ochablou pokožku, lámavé nehty i vlasy bez lesku. Liposomal Collagen Complex - první kombinace přírodních peptidů a aminokyselin rybího kolagenu na světě. Kontraindikace: alergie na bílkoviny z ryb.