Hyaluron Pen

Nastřelování kyselinou hyaluronovou. Tato procedura je nejnovější neinvazivní ošetření k vyhlazení vrásek. Automatická pistole pracuje s pružinou a pístem, díky tomu se pod tlakem a velmi rychle vstříkne rovnoměrně sérum kyseliny hyaluronové pod kůži do maximální hloubky 0,2mm. KH je absorbována mnohem lépe, než při invazivní metodě. Díky vysokotlaké technologii se sérum rozloží na nanočástice, které snadno vstoupí do epidermis rychlostí 220 m/s při tlaku 6,5 bar a rovnoměrně se rozloží.
Výhody: neivazivní procedura, nezanechává trvalé jizvy, žádné poškození tkáně (ke kterému může dojít při aplikaci injekční jehlou), rychlé a bezbolestné ošetření, přirozený vzhled, zvýšení elasticity kůže, okamžitý efekt, procedura je bezbolestná.
Oblasti výplně: glabela (mračivka - vráska mezi obočím), nasolabiální neboli nosoretní rýhy (vrásky vedoucí od nosu ke koutku úst), periorální vrásky (kolem horního rtu), povadlé kontury obličeje, vyhlazení vpadlých jizev (např. po akné nebo neštovicích), zvětšení rtů.
Cena se odvíjí podle množství použité kyseliny hyaluronové.

Název služby Cena
Hyaluron Pen 0,5 ml 1590,-
Hyaluron Pen 1 ml 2990,-
Hyaluron Pen 3 ml 4990,-